Jeansy motocyklowe damskie które tworzymy to kobiece i bardzo stylowe spodnie jeansowe w miejskim stylu. Na pierwszy rzut oka mogą wydawać się niczym nieróżniącym się od zwykłych jeansów. Nic jednak bardziej mylnego. Nasze damskie jeansy motocyklowe są wyprodukowane w Polsce, zaprojektowane przez tworzone są miłośnika-motocyklistę, który lepiej jak nikt inny, wie jak ważny jest odpowiedni dobór spodni na motocykl, by w pełni cieszyć się z jazdy na nim i mieć zapewnione maximum bezpieczeństwa.

W naszej ofercie znaleźć można spodnie na różne rodzaje motocykli, spełniające wszystkie potrzeby Pań. Takie, które nie tylko idealnie leżą, podkreślając kobiecą figurę ale, dzięki którym będziemy czuć się pewnie na motocyklu.
Materiały z jakich są wykonane nasze spodnie jeansowe dla kobiet, to pełna gwarancja bezpieczeństwa. Są to tkaniny wysoce odporne na przetarcia, o które nie trudno w trakcie podróży motocyklowych. Posiadające bezpieczne szwy, dzięki którym są one bardziej wytrzymałe niż w standardowych dżinsach. Dodatkowo nasze damskie jeansy motocyklowe są wzmocnione rozciągliwym materiałem – elastanem, który zapewnia możliwość swobodnego poruszania się, bez trudności ze wsiadaniem na motocykl, czy też wysiadaniem. Spodnie jeansowe od wewnątrz, w tych najbardziej newralgicznych punktach wzmocnione są tkaniną Kevlar.

W jeansach motocyklowych damskich użyte są również wysokiej jakości ochraniacze na kolana, które łatwo można od góry wkładać i wyjmować – bez konieczności zdejmowania spodni. Jest to ważny czynnik, który należy brać pod uwagę przy zakupie damskich spodni motocyklowych, gdyż mówiąc najprościej znacznie ułatwia nam to życie. Ponadto wkładane ochraniacze, możemy sami regulować, na jakiej dokładnie wysokości chcemy je mieć.

Dodatkowym atutem w trosce o bezpieczeństwo Pań jeżdżących na motorze, są protectory, ochraniacze bioder SAS TEC, które wzmacniają ochronę w spodniach, wzbogaconych kieszeniami. SAS-TEC to certyfikowane ochraniacze, bardzo elastyczne i miękkie, takie które dostosowują swój kształt do ciała motocyklistek. Ochraniacze w damskich jeansach motocyklowych, w razie uderzenia chronią przed obrażeniami
Na uwagę zasługuje również fakt, że nasze spodnie, idealnie pasują do trampków motocyklowych czy koszuli motocyklowej lub innych motocyklowych stylizacji. A to za sprawą tego, że są tworzone z myślą o kobietach.